Mil-378109 - BETA WHITE/GOLD závěsné svítidlo 1xE27 35cm
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,85 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,25 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 170 mm |
| POWER | 1xE27 |
| KATALOG | 2023 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 300-900 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 350 mm |
| Hloubka (mm) | 350 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 350 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 40 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 40 |
| Hloubka balení (cm) | 40 |
| LAMP FAMILY | BETA |
| barva | BÍLÁ / ZLATÁ |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
49,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
