Mil-376732 - Závěsné svítidlo MALMO PINK 1xE27
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,37 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 130 mm |
| POWER | 1xE27 60W |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,17 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| Hloubka balení (cm) | 30.5 |
| Hloubka (mm) | 300 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 300 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 31 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 400-900 mm |
| LAMP FAMILY | MALMO |
| MATERIÁL | kov |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| barva | RED |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodávateľ 38 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
47,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 52,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 52,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
