Mil-376294 - Podskříňové světlo 0,8W 4000K MicroUSB
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,12 kg |
| POWER | 0.8W |
| ŠÍŘKA (mm) | 118 mm |
| VÝŠKA (mm) | 12 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 14.5 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18.5 |
| Hloubka (mm) | 29 mm |
| Hloubka balení (cm) | 3 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 56 lm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,40 kg |
| DODÁVKY | LITHIOVÁ BATERIE |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodávateľ 81 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
15,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
