Mil-376084 - Svítidlo s vypínačem 28 cm
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,114 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,115 kg |
| POWER | 1.5W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11 |
| Hloubka (mm) | 19 mm |
| VÝŠKA (mm) | 290 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 37 |
| Hloubka balení (cm) | 4 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40.0000 |
| ŠÍŘKA (mm) | 22 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,3 kg |
| VÝSTUP SVĚTLA | 85 lm |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | PVC |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
7,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
