Mil-376081 - LAMPA S DETEKTOREM POHYBU 4000K
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,079 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,08 kg |
| POWER | 0.5W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 15 |
| Hloubka (mm) | 25 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 35 lm |
| Hloubka balení (cm) | 4 |
| HMOTNOST BALENÍ | 4,1 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 60.0000 |
| VÝŠKA (mm) | 80 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 80 mm |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| MATERIÁL | PVC |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
6,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
