Mil-376069 - NOČNÍ SVĚTLO S DETEKTOREM POHYBU
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,10 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,11 kg |
| POWER | 0.5W |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 16 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 25 lm |
| Hloubka (mm) | 30 mm |
| Hloubka balení (cm) | 5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 7,20 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 90 mm |
| VÝŠKA (mm) | 90 mm |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| MATERIÁL | PVC |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
8 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
