Ald-1110G_L - ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO NATURE DARK L
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| RAL | RAL |
| hmotnost lampy | 0.7000 |
| průměr stínidla | 1 x 45 |
| max. Příkon | 1x max 15W led |
| výška lampy | 200 |
| výška pevného prvku | 30 |
| hloubka lampy | 45 |
| šířka lampy | 45 |
| TYP DŘÍKU | E27 |
| materiál | kov / dřevo |
| barva | PŘÍRODNÍ |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodanie 2-3 týdny
Supercena
119,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 132,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 132,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
