ARG-447 - ARGUS 1009 ANITA
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Rôzne farby
| Farba - dizajn | Zelená (ZN) |
|
Jednoduchá stolová lampa. Vypínač v tienidle Do poznámky napíšte požadovanú farbu |
|
| Farba | biela / čierna / strieborná / modrá / zelená |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 6 W |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| vrátane trafa | |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 7-14 dní
19,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
