ARG-1449 - ARGUS 2050 NINA
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Rôzne farby
| Farba - dizajn | Zlato (GL) |
|
LED stolová lampa CCT - s premenlivou farbou/chromatickosťou/teplotou svetla 3000K/4000K/6000K -flexibilné nastavenie tienidla - možno voľne natáčať vrátane adaptéra 12V/550 mA Do poznámky napíšte požadovanú farbu lampy |
|
| S vypínačom | |
| Farba | biela / čierna / strieborná / zlatá |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 8 W |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| vrátane trafa | |
Dodanie 7-14 dní
28,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
