Sch-LILE0121-- - Novia R 900 55/75/90W 3000/4000K Ra90 UGR19 DALI bílá
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
DALI
| Nástenné a stropné svietidlo s nastaviteľným výkonom a teplotou chromatickosti 3000/4000K, 55W=6730lm, 75W=9180lm, 90W=11160lm, priemer 900mm, H=64/79mm, biele | |
|
Stmievateľné svietidlo na DALI, Touch DIM Výkon sa dá nastaviť pomocou prepínača. Jednoducho ideálne svetlo do kancelárie, zázemia alebo obývačky |
|
| Farba svetla | 3000.4000 K |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 52 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 79.00 mm |
| Priemer | 900 mm |
| Svetelný tok | 6300 lm |
| Životnosť LED | 50000 h |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Mechanická odolnosť | IK06 |
| Výrobca | Schrack technik GmbH |
|
Je možné objednat i záves a ze svietidla udělat luster art. LILE0119 |
|
Na stiahnutie:
Návod
Dodanie 3-21 dní - upresníme
Supercena
727,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 765,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 765,25 €
Akcia - opýtajte sa na individuálnu cenu za viac kusov!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
