GL-58438G Stolní svítidlo, kov černý, plast černý a bílý, dotykové zapnutí/vypnutí, plynulá regulace dotykového stmívače, paměť, aku CR18650 1800mAh 3,7V, IP44, ø:106mm H:360mm, V:36cm nebo 24cm, LED 3W 230V, zdroj 300lm, výstup 130lm, 3000K - Vannie LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Dekoratívna lampička vyrobená z kovu a plastu. Vďaka IP44 je vhodná aj na vonkajšie použitie, napr. na balkón či terasu, ale aj do kaviarní, kde chcete navodiť príjemnú atmosféru. Svieti teplou bielou farbou. |
|
| S vypínačom | |
| so stmievačom | |
| Farba | matná čierna / biela |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 5 V |
| výkon | LED 3 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 360 mm |
| Priemer | 106 mm |
| Svetelný tok | 130 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
19,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
