RL-R30813032 - Punch
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 680 mm |
| Šírka | 680.0 mm |
| Výška | 1500.0 mm |
| Hĺbka | 180.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
89,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
