Punch - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matná čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R30811032 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 180.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 42 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
29,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R60811032 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 200.0 mm |
| Priemer | 350.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 331 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
60,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 86,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 86,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R30811932 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 350.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 338 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
54,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 78,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 78,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R30813032 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 680 mm |
| Šírka | 680.0 mm |
| Výška | 1500.0 mm |
| Hĺbka | 180.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
89,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
