Eth-71059 - Elegant glass fix 3
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
krištáľ K9 |
|
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 33 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 38 mm |
| Montážny otvor | 55 mm |
| Zápustná hĺbka | 110 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-5 dní
24,90 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
