Ring chrome - Bodové svietidlá
1. Sol-SL.0727 Wall lamp RING chrome detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 14 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
19,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0728 Ceiling lamp RING 2 chrome detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 40 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
35,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0729 Ceiling lamp RING 3 chrome detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 45 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
49,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0730 Ceiling lamp RING 4 chrome detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 4x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 250x250 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 12 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
66,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 86,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 86,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Sol-SL.0731 Ceiling lamp RING 4L chrome detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 4x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 71 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
76,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 99,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 99,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Sol-SL.0732 Ceiling lamp RING 6L chrome detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 6x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
108,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
