Wall lamp RING white with a switch - Stropné a nástenné
Sol-SL.1024 detail výrobku
| Kruhové reflektory jsou ideální pro ty, kteří si cení moderního designu a možnosti vytvářet jedinečná aranžmá. Svítidla tohoto typu se skládají ze stropního držáku, který má v elegantních úchytech instalováno několik směrových světel. Velkou výhodou řady Ring je možnost individuálního nastavení každého světelného zdroje, takže lze osvětlit pouze vybrané části místnosti. Jedná se také o mimořádně zajímavou nabídku pro milovníky originálního stylu a moderních interiérových akcentů. | |
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 80 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Rozměr stínidla | 6/10 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 170.67 |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo (s vypínačem) |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 42 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
23,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
