Ring black - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.0091 Wall lamp RING black detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 81 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
19,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0092 Ceiling lamp RING 2 black detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 222 ks - sklad dodávateľ - 4-14 dní.
Výpredaj -42%
45,75 € 26,50 €
počet výpredajových kusov: 1
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0094 Ceiling lamp RING 4 black detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Šírka | 250x250 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 37 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
66,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 86,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 86,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0093 Ceiling lamp RING 3 black detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 170 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
49,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Sol-SL.0332 Ceiling lamp RING 4L black detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 151 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
76,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 99,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 99,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Sol-SL.0334 Ceiling lamp RING 6L black detail výrobku
| výkon | 6x40 W |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 219 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
108,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. Sol-SL.1016 Ceiling lamp RING 3P black detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
49,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 63,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 63,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
