MAYSA LED/72W,3000-6000K, BLACK - Moderné svietidlá
Lux-17317 detail výrobku
| Farba | čierna / biela |
| Materiál | kov / plast |
| výkon | 72 W |
| Šírka | 770 mm |
| Výška | 49 mm |
| Hĺbka | 770 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 2-5 dní
282,90 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
