MAYSA LED/36W,3000-6000K, BLACK - Moderné svietidlá
Lux-17313 detail výrobku
| Farba | čierna / biela |
| Materiál | kov / plast |
| výkon | 36 W |
| Šírka | 395 mm |
| Výška | 49 mm |
| Hĺbka | 395 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 2-5 dní
107,30 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
