MAYSA LED/42W,3000-6000K, WHITE - Moderné svietidlá
Lux-17314 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | kov / plast |
| výkon | 42 W |
| Šírka | 485 mm |
| Výška | 49 mm |
| Hĺbka | 485 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 2-5 dní
131,70 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
