GL-64135D - Katrina LED G
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Moderné krištáľové svietidlá vyrobené z kovu v zlatej farbe a čírych krištáľov K9. Kombinácia krištáľu, zlatej farby a teplej bielej farby, ktoré svetlo vyžaruje, navodzuje v interiéri veľmi príjemnú atmosféru. |
|
| Farba | zlatá / číra |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Objímka | G9 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 4x3,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 250 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 4x350 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
67,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 84,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
