Eth-38212 - XELO 2xT8 2x36W, WHITE/CLEAR,DIRECT CON
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela / chróm-lesklý |
| Materiál | kov / plast |
| Typ zdroje | T8 |
| výkon | 36 W |
| Šírka | 1240 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 46 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-5 dní
11,80 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
