Pre-12025 - ZEUS 1xE14/R50/40W, NS/CHROME
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov |
| Typ zdroje | E14/R50 |
| výkon | 40 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-5 dní
13,20 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
