Sol-SL.1126 - Wall lamp LEMMI 1 black
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Minimalistické, univerzální, funkční - to jsou tři slova, která nejlépe vystihují držáky a stropní svítidla LEMMI. Jejich design je založen na jednoduchých liniích a použití vysoce kvalitního kovu s hladkým práškovým lakem. Zaujmou čistotou tvarů, ohromí ladností a překvapí svou funkčností. Ať už svítidlo instalujete do velkého otevřeného prostoru nebo do malého ateliéru, LEMMI vám díky výkonným LED modulům a možnosti nastavení poskytne správné množství světla. Minimalismus těchto svítidel se projevuje v jejich celkovém tvaru, ale také v jejich barvách. Jsou k dispozici v černé a bílé barvě - klasické varianty, které skvěle doplní místnost ve skandinávském, loftovém, klasickém glamour nebo newyorském stylu. V závislosti na velikosti a funkci prostoru si můžete vybrat držák s jedním světlem a stropní svítidlo se dvěma nebo třemi světly. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Rozměr stínidla | 8,5/6 cm |
| Rozměry podhledu | 8/8/2 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 197.33 |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 58 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
18,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
