Lemmi white - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.1123 Wall lamp LEMMI 1 white detail výrobku
| Typ žiarovky | LED max 1x12 |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 85 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 55 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
18,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.1124 Ceiling lamp LEMMI 2 white detail výrobku
| Typ žiarovky | LED max 2x12 |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 260 mm |
| Výška | 200 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 14 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
38,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.1125 Ceiling lamp LEMMI 3 white detail výrobku
| Typ žiarovky | LED max 3x12 |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 460 mm |
| Výška | 200 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 3 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
53,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 68,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 68,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
