Ceiling lamp LEMMI 6L white - Bodové svietidlá
Sol-SL.1228 detail výrobku
| Svítidla LEMME jsou moderní a zářivá ve své jednoduchosti. Méně zde znamená více - úsporná forma potěší a dodá prostoru charakter, ale nepřetěžuje ho. Svítidlo v sobě spojuje moderní přístup k designu, v němž nezáleží pouze na estetice, ale také na vysoké kvalitě provedení a zaměření na potřeby potenciálních uživatelů. Je ideální volbou pro milovníky minimalismu, pro které by svítidla neměla narušovat styl interiéru, ale pouze podtrhnout jeho atmosféru. | |
| Farba | biela |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1350 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 240 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Plafond |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 135 |
| Šířka (cm) | 24 |
| Výška (cm) | 20 |
| Čistá hmotnost (kg) | 2,1 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 2,6 |
| Typ závitu | GU10 |
| Maximální výkon (W) | 10W |
| Propojení | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tvar | trubka |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | řízení světelného výkonu |
| Barva podhledu | Bílá |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 10800 |
| Typ svítidla | Stropní světlo 6 (bar) |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
108,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
