Luce-79185/80/30 - Lucide L791858030 LED přisazené stropní svítidlo UNAR | 80W integrovaný LED zdroj | 5000lm | 2700K
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Stmievanie vypínačom na stene 100/60/10/0% |
|
| Farba | opál / čierna |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| Žárovka/zdroj v balení | Ano (LED) |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 50 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Svetelný tok | 5000 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 56 ks - sklad dodávateľ - 9-15 prac. dní.
Výpredaj -35%
320,25 € 208,15 €
počet výpredajových kusov: 1
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
