Sch-LI900019-- - TABIANO ML L-605 15,6W 1950lm RGB+TW chrom
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Svietidlo nad zrkadlom s funkciou Zigbee | |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 15.60 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 605 mm |
| Výška | 70 mm |
| Svetelný tok | 1950 lm |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Schrack technik GmbH |
Dodanie 3-21 dní - upresníme
Supercena
186,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 239,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 239,55 €
Akcia - opýtajte sa na individuálnu cenu za viac kusov!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
