Tri-801900267 - Bell Trio
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | hnedá / nikel / zlatá |
| Materiál | kov / drevo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 425 mm |
| Šírka | 425 mm |
| Výška | 232 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 174 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
50,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
