Bell Trio - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | hnedá / nikel / zlatá |
| Materiál | kov / drevo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-801900167 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 232 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 404 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
24,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-801900267 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 425 mm |
| Šírka | 425 mm |
| Výška | 232 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 174 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
50,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-801900367 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 580 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Výška | 232 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 102 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
77,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-601900467 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 198 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 374 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
143,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 207,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 207,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Tri-301900467 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 627 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
154,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 223,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 223,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
