Tri-612300236 - Hedda
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
tienidlo lampy je vyrobené zo sisalového textilného vlákna |
|
| Farba | matná čierna / hnedá |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 280 mm |
| Priemer | 520 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 1107 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
97,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
