Rab-3696 - Wasabi
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | oranžová / dub |
| Materiál | drevo |
| Napätie | 230 V |
| výkon | RGB LED 1 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 120 mm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
|
USB |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
8,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
