Wasabi - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | oranžová / dub |
| Materiál | drevo |
| Napätie | 230 V |
| výkon | RGB LED 1 W |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
|
USB |
|
1. Rab-3680 detail výrobku
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 125 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 40 ks - sklad dodávateľ - 3-11 dní.
Výpredaj -35%
10,15 € 6,60 €
počet výpredajových kusov: 1
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-3696 detail výrobku
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
8,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
