Igdrasil - Dekoratívne svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
soľný kameň |
|
| Farba | hnedá / oranžová |
| Materiál | drevo |
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x15 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 160 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Rab-76009 detail výrobku
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 70 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
23,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
