Azd-AZ3198 Exo 3 (white) - Exo
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x35 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 114 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
36,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
