Ponuka pre majiteľov novostavieb

Osobná návšteva na Vašej novostavbe alebo rekonštruovanom dome


Ponúkam Vám osobnú návštevu vo Vašej novostavbe, kde s Vami prejdem jednotlivé izby, vypočujem Vaše predstavy a odporučím Vám svietidlá na základe mojich skúseností a Vašich predstáv
( Našim zámerom nie je Vám vnútiť svoje predstavy, a tým aj svietidlá, ale upozorniť Vás pri jednotlivých typoch svietidiell na ich prípadné nedostatky, alebo naopak na ich prednosti! ).

Moja skúsenosť je taká, že je potrebné počítať s časom 1- 6 hodín na výber a návrh svietidiel pre jeden RD.
                                                                  
V katalógoch, ktoré Vám budú k dispozícii sú stovky vhodných svietidiel, ktoré sa líšia ako tvarom, tak aj cenou, takže si vyberie každý.
( Na webe nie je všetko z toho, čo ponúkame ako v sortimente, tak aj v rôznych cenových reláciách! )
Katalógy je možné oproti vrátenej zálohe zapožičať na cca týždeň (spôsob vrátenia podľa dohody).

Po návšteve Vám spracujem  ešte raz ucelenú cenovú ponuku a tú Vám zašlem.
Budú Vám zaslané aj náhľady vybraných svietidiell k odsúhlaseniu, popr. doplníme alebo vyškrtneme svietidlá, pri ktorých si si nie ste istí. Návrh Vám potom bude zaslaný buď poštou s oxerovanými svietidlami, alebo mailom.

Pokiaľ si nebudete istí výberom (tvar, veľkosť, prevedenie) je možné v prípade väčšieho množstva alebo ak sa jedná o viacej rôznych kusov z jednej kolekcie, dodať nezáväzne iba vzorky Vami vybraných svietidiel, ktoré po odsúhlasení doobjednám.

Najmä potom pri záhradných svietidiel je možné vzorky aj nezáväzne zapožičať, aby ste si urobili o svietidle predstavu ako zapadá do priestoru.

Cena za túto službu je úplne ZDARMA!
Pretože, ako iste chápete, mám náklady ako s časom jazdy k Vám, tak aj  najmä s cestovnými nákladmi a pretože sa chcem brániť rôznym podnikavcom,  aby som si urobil  čas pre tých, ktorí  túto službu ocenia, budete požiadaní na záver našej schôdzky o zaplatenie ZÁLOHY na vopred objednané svietidlá.
                                               v Trenčianskom kraji   50,- Eur
                                               v Žilinskom kraji         75,- Eur
                                               v Trnavskom kraji       75,- Eur
                                               Bratislava a okolie     100,- Eur
( V iných lokalitách bohužiaľ túto službu  poskytujem po dohode )

Táto záloha Vám  následne bude odpočítaná pri dodaní svietidiell ! Cena svietidiel nebude nikdy vyššia ako cena na našich internetových stránkach, pokiaľ skutečne chcete svietidlá objednať,  nakúpiť do celého domu.

Iba v prípade, že cena objednaného tovaru bude nižšia ako 1100 Euro bude vratná záloha použitá na úhradu nákladov spojených s konzultačnou návštevou.
Orientačné cenu za svítidlasi si môžete ľahko vypočítať z cien na www.svietidla.com

 

V prípade, že do troch mesiacov nevyužijete nákup svietidiel na základe  mojej návštevy za internetové ceny, bude záloha zúčtovaná na úhradu nákladov spojených s mojou návštevou.

V prípade, že prekonáte počiatočnú nedôveru a rozhodnete sa pre moju návštevu, a pripojíte sa k viacej ako dvom stovkám našich bývalých či budúcich zákazníkov, teším sa do skorého videnia.

Pavel Janíček
mobil pre dohodnutie schôdzky alebo prípadné otázky: tel.
0949063147

 

Výhody
- neobiehate elektrá a hypermarkety
- venujeme Vám čas na konzultáciu, poradíme s veľkosťou svietidla na mieste, aby nebolo malé alebo naopak mohutné vo Vašom obytnom priestore ( Vystavené svietidlá v obchode  niekedy klamú svojou veľkosťou)
- odporučíme popr. aj spočítame vhodnú intenzitu osvetlenia pre jednotlivé izby, aby bola
zaistená svetelná pohoda.

 

Alebo katalógy zapožičiame domov!

Je možné zapožičanie katalógov svietidiel od cca 40-50 firem  napr. na víkend, alebo podľa dohody k Vám domov. (tu je potrebné zaplatenie zálohy, aby sa nám katalógy vracali).
(Katalógy bohužiaľ nezasielame poštou - jedná sa o cca 60 kg katalógov)