Sambesi - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / akryl |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 44 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-204160131 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 186 mm |
| Priemer | 125 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 331 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
66,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-204169131 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 186 mm |
| Priemer | 125 mm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| S čidlom | |
| Vzdialenosť | 9m |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 258 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
81,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-204169124 detail výrobku
| Farba | hrdzavá |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 186 mm |
| Priemer | 125 mm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| S čidlom | |
| Vzdialenosť | 9m |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 562 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
81,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-204169142 detail výrobku
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 186 mm |
| Priemer | 125 mm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| S čidlom | |
| Vzdialenosť | 9m |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 1745 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
81,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
