Sambesi 2 - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
senzor stmievanie |
|
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 44 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-504160142 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 419 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
118,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 171,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 171,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-404160142 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 125 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
144,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 209,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 209,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-204160142 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 186 mm |
| Priemer | 125 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 3332 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
66,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
