Keke + Zeke - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | dub |
| Materiál | drevo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.1041 Ceiling lamp KEKE 30 oak detail výrobku
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 8 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
41,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.1034 Ceiling lamp ZEKE 30 oak detail výrobku
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
41,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.1040 Ceiling lamp KEKE 10 oak detail výrobku
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 100 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 3 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
20,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.1033 Ceiling lamp ZEKE 10 oak detail výrobku
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 100 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 39 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
20,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
