Keke - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | dub |
| Materiál | drevo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.1035 Wall lamp KEKE oak detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 7 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
29,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.1036 Ceiling lamp KEKE 2 oak detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 7 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
56,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.1037 Ceiling lamp KEKE 3 oak detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
80,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.1038 Ceiling lamp KEKE 4 oak detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
126,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Sol-SL.1039 Ceiling lamp KEKE 6 oak detail výrobku
| výkon | 6x40 W |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
179 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 232,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 232,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
