Velia round - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 155 mm |
| Priemer | 65 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ4398 Velia Round 2 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
23,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4399 Velia Round 2 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
23,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4397 Velia Round 2 (brass) detail výrobku
| Farba | mosadzná |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
28,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
