Azd-AZ4397 Velia Round 2 (brass) - Velia round
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | mosadzná |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 155 mm |
| Priemer | 65 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
28,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
