Diego orange - Kuchynské svietidlá
1. Sol-SL.0584 Pendant lamp DIEGO 1 orange detail výrobku
| Farba | oranžová |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 900 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
8,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0585 Pendant lamp DIEGO 3 orange detail výrobku
| Farba | oranžová |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 3x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 900 mm |
| Priemer | 160 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
25,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0586 Pendant lamp DIEGO 5 orange detail výrobku
| Farba | oranžová |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 5x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 900 mm |
| Priemer | 240 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 3 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
39,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
