Diego yellow - Kuchynské svietidlá
1. Sol-SL.0578 Pendant lamp DIEGO 1 yellow detail výrobku
| Farba | žltá |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 900 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 16 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
8,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0579 Pendant lamp DIEGO 3 yellow detail výrobku
| Farba | žltá |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 3x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 900 mm |
| Priemer | 160 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
25,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0580 Pendant lamp DIEGO 5 yellow detail výrobku
| Farba | žltá |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 5x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 900 mm |
| Priemer | 240 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
39,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
