Luvo - Moderné svietidlá
1. Sol-SL.0653 Pendant lamp LUVO 1 detail výrobku
| Farba | šedá / čierna |
| Materiál | betón / oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1300 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 53 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
39,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0654 Pendant lamp LUVO 2 detail výrobku
| Farba | šedá / čierna |
| Materiál | betón / oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 340 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 6 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
72,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 94,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 94,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0655 Pendant lamp LUVO 3L detail výrobku
| Farba | šedá / čierna |
| Materiál | betón / oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 3 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
108,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
