Borgio W - Moderné svietidlá
1. Sol-SL.0647 Pendant lamp BORGIO 1 white detail výrobku
| Farba | šedá / biela |
| Materiál | betón / oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1300 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
37,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0648 Pendant lamp BORGIO 2 white detail výrobku
| Farba | šedá / biela |
| Materiál | betón / oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 340 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 6 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
74,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0649 Pendant lamp BORGIO 3L white detail výrobku
| Farba | šedá / biela |
| Materiál | betón / oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 14 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
108,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 140,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 140,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
