Tosh 3 - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matná čierna / hnedá |
| Materiál | kov / drevo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-804370132 excl.1xE14 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 15 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 137 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 751 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
20,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-804370232 excl.2xE14 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 15 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 260 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 695 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
41,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-804300332 excl.3xE14 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 440 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 425 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
62,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-804300432 excl.4xE14 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 311 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
77,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
