Tosh - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matná čierna / hnedá |
| Materiál | kov / drevo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-304300132 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 538 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
28,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-304330332 excl.3xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 280 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 257 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
73,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 107,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 107,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-304300432 excl.4xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 650 mm |
| Šírka | 650 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 218 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
97,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 141,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
