Pure Trio 2 - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-502000108 excl.1xE14 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 242 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 384 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
49,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-502000142 excl.1xE14 detail výrobku
| Farba | antracit - tmavo šedá / dymová |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 242 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
43,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 62,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 62,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-402000142 excl.1xE14 detail výrobku
| Farba | dymová |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 317 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 11 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
90,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-402000108 excl.1xE14 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 317 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 251 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
101,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 147,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 147,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Tri-502000132 detail výrobku
| Farba | matná čierna / biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 242 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Tri-402000132 detail výrobku
| Farba | matná čierna / biela |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 317 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
