Pure Trio - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-202000108 excl.1xE14 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | matná mosadz / biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 206 mm |
| Hĺbka | 213 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 423 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
41,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-202000142 excl.1xE14 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | antracit - tmavo šedá / dymová |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 206 mm |
| Hĺbka | 213 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 141 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
38,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-302000308 excl.3xE14 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 155 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
117,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 169,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 169,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-302000342 excl.3xE14 detail výrobku
| Farba | dymová |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 82 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
112,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 163,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 163,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
